Правила участі

БЛАНК-ЗАЯВКА

пропозиції (проекту), реалізація якої відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі) у Борщівській ОТГ на 2020 рік та список осіб, які підтримують цю пропозицію

 

Ідентифікаційний номер проекту

(вписує уповноважений робочий орган )

 

Вид проекту

(вписує уповноважений робочий орган )

 

 

1.* Назва проекту (назва повинна коротко розкривати суть проекту та містити не більше 15 слів): «БЕЗПЕЧНЕ МІСТО», встановлення дорожніх знаків 5.25.1 (2) – двосторонніх з світлоповертаючою плівкою ДСТУ 4100:2014 на усіх 14 пішохідних переходах в м. Борщеві.

 

2.* Вид проекту: загально територіальний (великий) або вуличний (малий)

 

Загальнотериторіальний великий.

 

3.*На території  якого населеного пункту Борщівської ОТГ планується реалізація проекту

 – реалізація проекту планується на території м. Борщева.

 

4.* Точна адреса та назва об’єкта, щодо якого планується реалізувати проект:

 

пішохідні переходи на вулицях з великою інтенсивністю руху, а саме:

 

вул. Кут – перехід? біля житлового будинку Кут, 20;

вул. Я.Кондри – перехід, біля маг. «РЕЛС»;

вул. Я. Кондри - перехід, біля маг. «Стандарт»;

вул. Я. Кондри - перехід, біля автозаправки «Авіас»;

вул. С. Стрільців - перехід, біля житлового будинку № 28;

вул. С. Стрільців - перехід, біля маг. «Романтика»;

вул. С. Стрільців - перехід, біля Школи Мистецтв;

вул. С. Бандери - перехід, біля маг. «Гурман»;

вул. С. Бандери - перехід, біля маг. «Троянда»;

вул. С. Бандери - перехід, біля повороту на вул. Петлюри;

вул. С. Бандери - перехід, біля житлового будинку № 85;

вул. С. Бандери - перехід, біля житлового будинку 89;

вул. С. Бандери - перехід, біля маг. «АБС»;

вул. С. Бандери - перехід, біля житлового будинку144;


5. Опис та обгрунтування необхідності реалізації проекту (основна мета реалізації проекту; проблема, якої воно стосується; запропоновані рішення; пояснення, чому саме це завдання повинно бути реалізоване і яким

чином його реалізація вплине на подальше життя мешканців; основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами реалізації завдання)

Основною метою реалізації проекту є забезпечення безпеки жителів та гостей міста. На вулицях м. Борщева з найбільшою інтенсивністю руху        (С. Стрільців, С. Бандери, Я. Кондри, Кут), облаштовано 14 пішохідних переходів.

Проект вирішує проблему видимості дорожніх знаків, а саме 5.35.1 «Пішохідний перехід», які  з настанням зими, осені та весни, а також в нічну пору доби не помітні для водіїв.

Проектом пропонується провести заміну дорожніх знаків 5.35.1 «Пішохідний перехід» на дорожній знак 5.35.1 (2) – двосторонній з світлоповертаючою плівкою ДСТУ 4100:2014.

В першу чергу проект спрямований на задоволення потреб жителів міста. Результатом реалізації проекту зможуть скористатись усі цільові групи. В проекті немає поділу за гендерними ознаками, оскільки результатами реалізації проекту зможуть скористатись у рівних частинах як чоловіки, так і жінки.

Вважаю, що цей проект має бути реалізованим на території нашого населеного пункту, оскільки безпека жителів є пріоритетом будь-якого органу місцевого самоврядування. Завдяки реалізації цього проекту, ми покращимо безпеку, свідомість учасників дорожнього руху, а в разі ДТП, пов’язаного з перевищення швидкості дорожнього руху, водії не зможуть розповідати проте, що вони не побачили дорожнього знаку. Нові дорожні знаки покращать естетичний вигляд вулиць та привабливість населеного пункту вцілому.

6.* Орієнтовна вартість проекту (всі складові проекту та їх орієнтовна вартість)

 

№ з/п

Перелік видатків

Орієнтовна вартість, грн.

1.

Закупівля дорожніх знаків 5.35.1 (2) – двосторонній -  «Пішохідний перехід»

1 комплект на 1 перехрестя (4 знаки) вартує 6318,0 грн. х 14 переходів = 88452,0 грн.

2.

Можливі ризики, пов’язані з інфляційними процесами та доставка їх в м. Борщів.

5000,0 грн.

Разом:

93452,0 грн.

 

 КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

ТОВ "Знаки УА" пропонує широкий асортимент дорожніх знаків, табличок, світлодіодні знаки, нанесення розмітки, елементи примусового зниження швидкості, світлофори, дзеркала оглядові та інш... Працюючи без посередників, ми здатні забезпечити  будь-які об'єми виготовлення дорожніх знаків і допоміжного дорожнього устаткування. ТОВ "Знаки УА" може запропонувати гарантії якості та дотримання строків, і стати надійним партнером для Вашої організації. Стовідсоткова віддача, професіоналізм та якісно виконана робота - ось запорука нашої компанії.

 

Т/р

Знак і зображення

Вартість, грн., з ПДВ

Вага (кг)

3-тип.

(900х900 мм)

 

 Світлоповертаюча плівка (тип І)

ДСТУ 4100:2014

Знак 5.35.1(2)-двосторонній

     

3 084,00

8

Кріплення

Кріплення на стійку 40-76 мм (двостороннє)

                                    75  

 

 

7.* Список з підписами щонайменше 25 осіб (для малих проектів) або 50 осіб (для великих проектів), які підтримують цю пропозицію (проект) (окрім його авторів), наведений у додатку до цього бланку-заявки. Кожна додаткова сторінка списку повинна мати таку ж форму, за винятком позначення наступної сторінки (необхідно додати оригінал списку у паперовій формі).

8.* Контактні дані автора пропозиції (проекту), які будуть загальнодоступні, у тому числі для авторів інших пропозицій, мешканців, представників засобів масової інформації, з метою обміну думками, інформацією, можливих узгоджень тощо. Автор надає згоду на опрацювання, оприлюднення і використання цих контактних даних.

9. Інші додатки (мапа із зазначеним місцем реалізації проекту, фотографії, аудіо/відео файли, які стосуються цього проекту тощо).

 

Примітка 1: пункти, позначені * є обов’язковими для заповнення.

Примітка 2: Контактні дані авторів пропозицій (проектів) (тільки для Борщівської міської ради) вказуються на зворотній сторінці бланку-заявки, яка є недоступною для громадськості.

Примітка 3: пункт 10 з примітками ** та *** необхідно роздруковувати на окремому аркуші.